Bizden Haberler Balıkesir Honda Hatıra Ormanı büyüyor!

Balıkesir Honda Hatıra Ormanı büyüyor!

Honda Türkiye, TEMA Vakfı ile birlikte başlattığı “Honda’dan her araç, doğada bir ağaç” kampanyasını yeni orman alanıyla sürdürüyor. Satılan her Honda araç için müşterileri adına fidan dikilmesine vesile olan Honda Türkiye, ülkemizin güzelliklerinin korunması adına 5 bin fidanlık Balıkesir Honda Hatıra Ormanı’nı hayata geçirmişti. Projeyi sürdürmeye karar veren Honda Türkiye, 6 bin yeni fidanla ikinci hatıra ormanı oluşturulmasını sağlayacak.

Yirmi yılı aşkın süredir başta çocuklar olmak üzere toplumun tüm kesimlerine doğa eğitimleri veren TEMA Vakfı, her yaştan çocuğa farklı etkinliklerle yıl boyunca yürütülen uzun süreli eğitim programları ile çeşitli konularda kısa süreli farkındalık faaliyetleri de gerçekleştiriyor. Honda Türkiye’nin müşteriler adına TEMA Vakfı'na yaptığı bağış ile Hondaseverler, çocukların doğayı tanımasını, korumasını, sürdürülebilir bir yaşam için davranışlar geliştirmesini sağlamaya çalışılan eğitim faaliyetlerine katkıda bulunmuş oluyor. Her bir Honda müşterisi, nesiller boyu sürdürülebilir bir yaşam için ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesine katkıda bulunuyor.

 • NEREDEYİZ

  Honda Kardelen Oto
  Şanlurfa Yolu Üzeri 1. Km 21090
  Merkez / Diyarbakır
  Tel: 412 2517100 - 01 Fax: 412 2517103
  satis.kardelen@htrdealer.com

 • Honda
 • Kardelen Oto

  Diyarbakır ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Honda Bayi Kardelen Oto güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  Sizleri de Merkez ilçesinde bulunan Honda Bayi Kardelen Oto showroomumuza bekliyoruz.