en az 3 karakter olmalıdır
Honda Plaza  Kardelen Honda Yetkili Servisleri’nde Yaz Bakım Fırsatı Honda Plaza  Kardelen Honda Yetkili Servisleri’nde Yaz Bakım Fırsatı

Honda Yetkili Servisleri’nde Yaz Bakım Fırsatı

20 Mayıs - 19 Haziran tarihleri arasında Honda Bakım Paketlerine ek olarak belirlenmiş bakım, tamir, parça ve işçiliklerde ekstra %20 indirim*, ücretsiz check-up ve 4 lastik alımına da sürpriz hediyeler** sizi bekliyor.

SİZİ ARAYALIM

Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı Taksit Tutarı Tahsis Ücreti Yıllık Toplam Maliyet Oranı Toplam Geri Ödeme
  • .Kampanya 20 Mayıs - 19 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

  • .Belirtilen indirimler, direkt satışlar hariç, yetkili servislerde yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanya, 2017 model ve öncesi Honda Otomobillerde geçerli olup diğer kampanyalarla birleştirilemez.

  • .*Honda Bakım Paketleri'ne ek olarak, bakım paketleri haricindeki belirli tamir, bakım, parça ve işçiliklerde %20 indirim şeklinde olacaktır. Belirlenen ürün ve hizmetlerin detaylarını yetkili servislerimizden öğrenebilirsiniz.

  • .**Michelin marka yaz lastiklerinde 4 adet Michelin lastik alımlarına 15'' için 200 TL (KDV dahil), 16'' için 300 TL (KDV dahil), 17'' için 380 TL (KDV dahil) OPET YAKIT KARTI uygulaması yapılacaktır. Brisa marka yaz ve kış lastiklerinde lastik başına 16'' ve ve altı için 25 TL (KDV hariç), 17'' ve üzeri için 40 TL (KDV hariç) oranında indirim uygulanacaktır.

İLETİŞİM

Diyarbakır Merkez Honda Plaza Kardelen

Adres : Şanlurfa Yolu Üzeri 1. Km 21090 Merkez - Diyarbakır
Telefon : 0 (412) 251 71 00
E-Mail : satis.kardelen@htrdealer.com